Rubriky
JILO

Zrcadlo do předsíně – praktický doplněk s úchvatným designem

Zrcadlo do předsíně je jedním z nejdůležitějších prvků každého bytu či domu. Nejenže slouží jako praktický pomocník při úpravě vzhledu, ale také dokáže opticky zvětšit prostor a zároveň dodat místnosti nádherný designový prvek.

Design zrcadel

Vybrat si správný design zrcadla není vůbec jednoduché. Je třeba zvážit celkový vzhled interiéru, aby se zrcadlo stalo harmonickou součástí prostoru. Pokud se vám líbí moderní styl, můžete zvolit zrcadlo s kovovým rámem, který dodá místnosti průmyslový vzhled.

Pro romantické duše jsou ideální zrcadla s ozdobnými rámy, které jsou zdobeny květinovými motivy nebo jinými romantickými motivy. Pokud se vám líbí minimalistický styl, můžete zvolit zrcadlo bez rámu, které se snadno začlení do každého interiéru.

Velikost zrcadel

Při výběru velikosti zrcadla je třeba zohlednit velikost místnosti. Pokud máte malou předsíň, je lepší zvolit menší zrcadlo, aby nepůsobilo příliš rušivě. Na druhé straně, větší zrcadlo může být vhodné v prostornějších místnostech, kde dokáže opticky zvětšit prostor.

Umístění zrcadel

Umístění zrcadla do předsíně by mělo být promyšlené. Ideální pozice zrcadla je na stěně proti vchodu, aby se v něm mohli hosté při příchodu zkontrolovat. Pokud je však předsíň velmi malá, může být zrcadlo umístěno na boční stěně či na dveřích.

Pro větší efekt můžete zrcadlo doplnit o další dekorativní prvky. Například můžete umístit pod něj malou konzoli s květinami nebo ozdobami.

Navíc, zrcadlo do předsíně může být použito i jako praktický doplněk v jiných místnostech, například v ložnici, koupelně nebo obývacím pokoji.

Zrcadlo do předsíně je tedy praktickým a designovým doplňkem, který by neměl chybět v žádném interiéru. Vyberte si ten správný design a velikost, umístěte ho na správné místo a užijte si úžasné efekty, které vám zrcadlo do předsíně může nabídnout.

Navštivte náš e-shop a vyberte si ten správný kousek pro váš domov.