Rubriky
JILO

Zkraťte si dech na rohové pohovce MICADONI Ruby II, v růžové sametové kráse!


Pohovka pro každý interiér

Rohová pohovka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo společenské místnosti. Elegantní design a luxusní sametové čalounění jsou zárukou toho, že tato pohovka bude skvěle vypadat kdekoliv ji umístíte.

Ochrana proti tekutinám

Příjemné sametové čalounění s mírným leskem obsahuje ochranu, která zpomaluje absorpci tekutin. Tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze snadno odstranit rozlitou kávu nebo čaj během několika vteřin pomocí savého hadříku nebo papírové utěrky.

Test proti tlení a vznícení

Látka navíc prošla testem na cigarety, kdy je čalounění odolné proti tlení a vznícení. To znamená, že si můžete být jisti, že vaše soukromí a majetek jsou v bezpečí.

Konfigurovatelná pohovka

Kombinací různých modulů a velikostí pohovky si můžete vytvořit různé konfigurace sezení a získat si tak útulné posezení podle svých představ. Rozhodněte se pro pohodlný rohový výřez nebo jednoduchou lavici, ať už se rozhodnete jakkoliv, pohovka Ruby od Micadoni vám bude sloužit dokonale.

Doporučujeme spojit s konferenčním stolem

Sezení Ruby doporučujeme spojit s jednoduchým konferenčním stolkem, na který můžete umístit svíčky, dekorace nebo občerstvení, a vytvořit tak jednoduchou, ale sofistikovanou skandinávskou obývací sestavu. Pokud hledáte pohodlí a elegantní styl, rohová pohovka Ruby je tím pravým kouskem pro vás.

Důležité informace

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si dobře vyberte barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Údržba a čištění

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstraně