Rubriky
JILO

Univerzální koberec s trojúhelníkovým vzorem Lana, šedo-oranžový, rozměr 67 x 105 cm

Moderní vzor, snadná údržba a hebký dotek? Taková kombinace tvoří ideální koberec, který osvěží i zútulní interiér. Vsaďte na oblíbenou značku Universal, která patří mezi naše spolehlivé stálice.

Kolekce Lana vyniká plastickým profilem tkaní, díky kterému vzniká působivý 3D efekt vzoru.

Ještě před tím, než se budeme věnovat konkrétnímu výrobku, pojďme si povědět něco o univerzálních kobercích. Jak už název napovídá, takový koberec se hodí do všech prostor domu. Dá se položit do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje nebo dokonce na chodbu. Univerzální koberec dokáže výrazně změnit celkový vzhled místnosti, ale nezabere moc místa. To je jedna z největších výhod, které takový koberec nabízí.

Doporučujeme si vybrat koberec s moderním vzorem, protože ten přináší svěží nádech do vašeho interiéru. Současně se tím vytváří zajímavý kontrast s ostatními kusy nábytku v místnosti.

Co se údržby týče, tak univerzální koberce se čistí snadno. Stačí je pravidelně vysávat a vyčistit případné skvrny pomocí vlažné vody s trochou mýdlového roztoku (samozřejmě zkontrolujte, zda je koberec vhodný pro mokré čištění).

je vskutku skvělý kousek. Výrobce požil moderního trikolorového vzoru a to v šedé, oranžové a béžové barvě. Tyto barvy jsou perfektně kombinovatelné s ostatními kousky vybavení vašeho bytu.

Snadná údržba a hebký dotek

Další předností je, že koberec je snadno udržovatelný. Po vysávání a drobné údržbě bude vypadat stále jako nový. Pokud se budete chovat k němu s trochou opatrnosti, neurazíte se a koberec vám zůstane v původním stavu velmi dlouho.

Kromě toho vás jistě potěší jeho hebký dotek. Koberec je vyroben z příjemného materiálu, který působí velmi jemně a nepříjemně neškrábe do chodidel.

Koberec jako izolant

Když už jsme u toho, jak úžasným doplňkem koberec bude, pojďme se podívat na zfunkční stránku. Jak už jsme zmínili v úvodu, tak univerzální koberec dokáže skvěle izolovat teplotu v místnosti.

Jestliže tedy si chcete zpříjemnit teplo doma a nechcete být po ránu společníkem ledových podmínek, univerzální koberec je tím pravým řešením. V létě dokáže udržet místnost při příjemné teplotě a chrání před horkem, které často proniká z venkovního prostoru.

Zvuková izolace

A co sousedé? Sousedé jistě ocení, pokud se rozhodnete pro položení koberce na podlahu. Nemusí se tak bát hluku z vašeho bytu. Univerzální koberec skvěle slouží i jako zvuková izolace a takomsou vedlejším efektem je tedy klid při vašem konverzování či poslechu hudby.

Nebuďte v běhu a navštivte náš obchod, kde si můžete vybrat právě vysněný koberec s trojúhelníkovým vzorem od značky Universal!

V případě zájmu se můžete podívat na více informací o tomto konkrétním koberci na stránkách našeho e-shopu: https://www.isolund.cz/produkt/sedo-oranzovy-koberec-universal-lana-triangle-67-x-105-cm