Rubriky
JILO

TP Living Knihovna Malax hnědá: Stylový a praktický doplněk interiéru vašeho domova

Funkčnost, jednoduchost a moderní design vytváří dokonalý pohled. TP Living Knihovna Malax hnědá je skvělým řešením pro vaši domácnost. Své knihy, šanony a květináče můžete uložit do poliček a na vrchní část můžete uložit třeba fotografie.

TP Living Knihovna Malax hnědá

Funkčnost

TP Living Knihovna Malax hnědá je skvělým doplňkem pro každý dům, kde se knihy a dekorace stávají součástí interiéru. Své oblíbené knihy a dekorace můžete snadno uspořádat a vystavit. Knihovna je praktická a nabízí velkorysou úložnou kapacitu.

Jednoduchost

TP Living Knihovna Malax hnědá je navržena tak, aby byla jednoduchá, čistá a stylová. Tento nábytek se snadno hodí do jakéhokoliv interiéru. Malax hnědá barva je moderní a dává každému domu ráz. Jednoduchý design vytváří prostorem pocit klidu a harmonie.

TP Living Knihovna Malax hnědá

Moderní design

TP Living Knihovna Malax hnědá je dokonalým příkladem moderního designu. Tenké čisté linie dodávají tomuto nábytku dokonalý moderní vzhled. Kvalitní laminovaná dřevotříska a povrchová úprava PVC zajišťují dlouhou životnost knihovny. Tyto materiály jsou odolné vůči oděru a poškození.

Údržba

TP Living Knihovna Malax hnědá je snadné udržet v čistotě. K čištění stačí použít hadřík navlhčený vodou a mírným mýdlem. Nepoužívejte silné chemikálie nebo abrazivní čisticí prostředky. Ty mohou poškodit povrch nábytku.

Specifikace

  • Tělo a čelo – 16 mm laminovaná dřevotříska
  • Hrany – povrchová úprava PVC
  • Hloubka: 30 cm
  • Šířka: 74 cm
  • Výška: 75 cm