Rubriky
JILO

Teple se schováte pod novou domácí dekou z polyesteru, rozměr 150/200 cm


Nová domácí deka z polyesteru – ideální společník pro chladné dny

Pro mnoho z nás je teplý a pohodlný domov ten nejlepší útočiště pro chladné a nepříjemné zimní dny. A co by mohlo být lepšího, než se schovat pod novou domácí dekou z polyesteru? Pokud jste ještě nenašli tu pravou deku, může být produkt Novel DOMÁCÍ DEKA, polyester, 150/200 cm – FB78 SCHLAMM – 150X200CM – 58%PES32%BW10%PAN právě tím, co hledáte.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Tato deka má rozměry 150/200 cm a je vyrobená z 58% polyesteru, 32% bavlny a 10% akrylu. Tato kombinace vám poskytuje nejen teplotně izolační vlastnosti, ale také vysokou odolnost proti opotřebení a trhání. Díky použitým materiálům je deka měkká na dotek a velmi pohodlná na spaní.

Vyberte si ze široké nabídky barev a designů

Novel DOMÁCÍ DEKA, polyester, 150/200 cm – FB78 SCHLAMM – 150X200CM – 58%PES32%BW10%PAN je dostupná v mnoha různých barvách a designech, takže si můžete vybrat tu, která bude nejlépe odpovídat vašemu vkusu a interiéru vašeho domova. Bez ohledu na to, zda hledáte deku s jednoduchým a elegantním vzhledem, nebo s výrazným a moderním motivem, určitě si vyberete z naší široké nabídky.

Čistá a jednoduchá údržba

Jakmile si novou deku pořídíte, můžete být jistí, že bude snadno udržovatelná a čistá. Snadno ji můžete dát do pračky na 30 °C a díky materiálu se přitom nezmenší ani nezdeformuje. Pro maximální životnost doporučujeme sušit deku na vzduchu, aby nedošlo k poškození vláken a k odpaření zbytků vlhkosti.

Nejlepší způsob, jak si užít chladné večery doma, je uvolnit se a zahřát se pod teplou dekou. A pro správnou zimní atmosféru si můžete připravit krásný hrníček horkého čaje, přidat pohodlný polštář a užít si chvíle relaxace s vaší novou domácí dekou z polyesteru.

Novel DOMÁCÍ DEKA, polyester, 150/200 cm - FB78 SCHLAMM - 150X200CM - 58%PES32%BW10%PAN

Investice do kvalitní a pohodlné deky z polyesteru je investicí do vašeho pohodlí a uvolnění. Bez ohledu na to, zda se chystáte na relaxační večer před televizí, nebo si chcete užít pohodlí v posteli, pořiďte si novou domácí deku z naší nabídky. A pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Uvolněte se a užijte si zimu s novou dekou z polyesteru – objednejte u nás hned na isolund.cz.