Rubriky
JILO

Stylový psací stůl Halmar CONTI – kombinace dubu zlatého a bílé barvy

Vyberete-li si psací stůl, musíte přemýšlet nejen nad jeho praktičností, ale i nad designem. Psací stůl by měl být funkční, pohodlný a také se hodit do interiéru. Některé stoly jsou však navrženy tak, že plní všechna tato kritéria najednou. Jeden z těchto stolů je Halmar CONTI.

Vyrobena z dýhované MDF

Po prvním pohledu na psací stůl Halmar CONTI se vám jistě okamžitě zalíbí jeho nápadité design. Stůl je vyroben z kvalitního materiálu – dýhované MDF – v moderním provedení kombinace dubu zlatého a bílé barvy.

Tento stylový psací stůl nejen že bude velmi praktickým doplňkem vaší pracovny, ale také skvěle zapadne do interiéru.

Praktický šuplík

Při výběru psacího stolu často klade zákazník důraz na úložné prostory. Stůl Halmar CONTI nezůstal pozadu a disponuje praktickým šuplíkem, kam můžete uložit své osobní a pracovní věci.

Pořízením tohoto psacího stolu si již nemusíte lámat hlavu nad tím, kde uložit své dokumenty a potřeby.

Dodávaný v demontu

Stůl Halmar CONTI je dodáván v demontu, ale nebojte se – jeho sestavení není žádným problémem. Díky jednoduchému návodu ho dokážete sestavit sami během několika minut.

Navíc vám dodání v demontu umožní flexibilitu při uspořádání vaší pracovny. Stůl můžete mít přesně tam, kde ho potřebujete.

Doporučujeme dokoupit židli a podložku

Stůl Halmar CONTI je skvělým řešením pro každého, kdo hledá stylový a praktický psací stůl. Pokud však chcete mít skutečně pohodlnou pracovnu, doporučujeme k tomuto stolu dokoupit kancelářskou židli a podložku pod kancelářskou židli z naší nabídky.

Pokud si pořídíte i doporučenou židli a podložku, můžete si být jisti, že vaše pracovna bude nejen stylová, ale také zdravá a pohodlná.

Stůl Halmar CONTI je stvořen pro ty, kteří touží po praktičnosti a zároveň chtějí mít výjimečný kus nábytku vysoké kvality i stylového designu. Pokud si tedy chcete pořídit nábytkový kousek, který je zároveň praktický a nádherný, Halmar CONTI je tou správnou volbou.

Halmar CONTI

Pořiďte si právě tento psací stůl Halmar CONTI z naší nabídky na stránce https://www.crosta.cz/produkt/halmar-psaci-stul-conti-dub-zlaty-bila a uvidíte, že vaše pracovna bude skvěle vypadat a bude pro vás velmi užitečná.