Rubriky
JILO

Stylový designový závěsný lustr Opviq Berceste XVI v černém provedení

Chcete vykouzlit nezapomenutelnou atmosféru ve svém domě? Hledáte moderní a stylový designový prvek, který se perfektně hodí do vašeho minimalistického interiéru? Pak se určitě podívejte na náš úchvatný závěsný lustr Opviq Berceste XVI v černém provedení.

Lustr Opviq Berceste XVI

Stylový a unikátní design

Jednou z největších předností tohoto svítidla je jeho stylové provedení. Lustr Opviq Berceste XVI je navržen s velkou pečlivostí a odborností. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti. Je vhodný pro každý moderní interiér a dokonale zapadne do minimalistického stylu.

Vysoká kvalita a funkčnost

Nejedná se pouze o stylový a designový prvek, ale také o kvalitní svítidlo, které vyhoví vašim požadavkům. Lustr Berceste je vyroben z kvalitního kovového materiálu, který dodává lustru pevnost a trvanlivost. Jeho průměr činí 30 cm a celková výška je 113 cm. Je vhodný pro žárovku s maximálním příkonem 40 W. To zaručuje dostatečné osvětlení a vytvoří z domova útulné místo na relaxaci.

Přineste si domů zajímavý prvek ve vašem interiéru, který bude dokonalým doplňkem a designovým kouskem vaší domácnosti.

Lustr v obytném pokoji

Specifikace svítidla Opviq Berceste XVI:

  • Typ svítidla: závěsný lustr
  • Výška svítidla: 113 cm
  • Průměr: 30 cm
  • Typ patic: E27
  • Maximální příkon: 40 W
  • Barva: černá

Chcete přidat do svého interiéru něco nového a zajímavého? Objednejte si náš stylový závěsný lustr Opviq Berceste XVI v černém provedení ještě dnes! Pro více informací navštivte naši stránku https://www.sidonia.cz/produkt/opviq-zavesny-lustr-berceste-xvi-cerny.