Rubriky
JILO

Stylová sada kovových konferenčních stolků Moebel Living Santino – dokonalý doplněk do každého interiéru

Designový industriální set dvou konferenčních stolků Santino vytvoří okouzlující kontrast ve vašem obývacím pokoji. Zlatě lakované kovové desky s kulatými držadly můžou posloužit jako elegantní podnosy, které oslní každou vaši návštěvu.

Každý stolek je unikátní kus nábytku vybaven autentickými prvky, které přinesou nádech orientálního šarmu do vašeho domova.

Elegantní design v každém detailu

Kovové desky těchto stolků jsou vybaveny zlatou lakovanou úpravou, která dodává každému stolku luxusní vzhled. Každý detail je propracován do nejmenšího detailu, včetně kulatých držadel, která umožní snadné přenášení stolků. Tento designový kousek jistě zaujme každého návštěvníka vašeho domu.

Jedinečný prvek v každém interiéru

Sada dvou konferenčních stolků Santino je jedinečná tím, že každý stůl má své vlastní autentické prvky. To znamená, že jste si tuto sestavu koupili nejen pro její funkčnost, ale i proto, že tuto jedinečnost chcete mít v každém rohu vašeho interiéru. Tento nábytek dokáže být praktický i stylový současně.

Sada konferenčních stolků Santino

Vhodný pro každý druh interiéru

Tento designový kousek může zapadnout do každého druhu interiéru, ať už máte moderní byt nebo starší dům s historickým vzhledem. Santino je nadčasový a dokáže nabídnout přidanou hodnotu vašemu interiéru.

Péče o vaše nové stylizované konferenční stolky

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Nakupujte s důvěrou na ESROM.cz. Jsme váš spolehlivý obchod s nábytkem, který nabízí širokou škálu stylů a designů za příznivé ceny.