Rubriky
JILO

Stylová růžová šatní skříň s velkým zrcadlem od Burren – Cosmopolitan Design


Řada Burren od značky Cosmopolitan Design

Řada Burren od značky Cosmopolitan Design přinese do vašeho interiéru šmrnc v podobě glamour stylu v jemných, avšak rozmanitých barvách. Tato šatní skříň bude jednoznačně jedním z výraznějších prvků, které vás jen tak neomrzí, ať už díky designovým detailům, zrcadlu, či díky úložnému prostoru.

Růžová šatní skříň s velkým zrcadlem

Tato šatní skříň je vyrobena z kvalitních materiálů a vyniká svým designem. Růžová barva dodá do vašeho interiéru ženskost a eleganci. Kromě toho obsahuje velké zrcadlo, které nejen působí opticky větší dojem, ale také je velmi praktické při oblékání.

Úložný prostor

Šatní skříň nabízí hodně úložného prostoru. Má vysouvací poličky, které jsou ideální pro uložení šperků, kabelek a dalších drobností. Dále jsou zde věšáky pro oblečení, které by se nemělo mačkat, a také poličky pro věci, které mohou být složené. Takže se s touto šatní skříní určitě nebudete muset trápit nedostatkem úložného prostoru.

Zakoupit na interierio.cz

Pokud jste zaujala tato skvělá šatní skříň, můžete si ji zakoupit na interierio.cz. Navíc můžete využít nabídky a objednat si více produktů od značky Cosmopolitan Design.

růžová šatní skříň