Rubriky
JILO

Stylizovaná postel Belmondo II v dubu zlatém s černým nádechem velikosti 90×200 cm


Rám postele z laminované desky o šířce 16 mm

V dnešní době se velká pozornost věnuje modernímu nábytku a postel není výjimkou. Pokud hledáte postel, která se bude hodit k vašemu stylu, zvažte stylizovanou postel Belmondo II v dubu zlatém s černým nádechem. Jedná se o postel velikosti 90×200 cm, která dokáže okouzlit každého svým designem.

Rám postele

Rám postele je vyroben z laminované desky o šířce 16 mm. Tento materiál je velmi kvalitní a pevný, takže postel bude velmi stabilní. Postel je dodávána ve formě demontovaného nábytku, ale s přiloženým návodem na sestavení ji snadno poskládáte.

Doporučení k posteli

Postel je dodávána bez matrace, ale přesto ji můžete snadno zakoupit na trhu. Zvolte matraci, která bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům. Pokud máte potřebu úložného prostoru, zvažte pořízení postele s úložným prostorem.

Panelový design

Postel Belmondo II je vybavena 6 kusy panelů o rozměru 84×42 cm. Tyto panely dodávají posteli nádherný design a jsou pevně připevněny ke konstrukci postele. Nicméně, lepidlo na panely není součástí balení.

Parametry postele

Následují parametry postele: 93,4 x 203,2 x 40 cm. Tyto parametry zaručují, že postel bude pasovat do vašeho interiéru a bude vypadat velmi elegantně.

Shrnutí

Pokud hledáte postel, která bude vypadat stylově a bude se hodit k vašemu interiéru, zvažte pořízení postele Belmondo II v dubu zlatém s černým nádechem. Navíc, pokud pořídíte tuto postel, můžete si být jisti, že vaše postel bude stabilní a dobře vyrobená. Pokud chcete vidět více foto, navštivte https://www.brega.cz/produkt/postel-belmondo-ii-90m200-cm-dub-zlaty-cerna.