Rubriky
JILO

Stojanový kovový věšák GUALAN – perfektní volba pro Vaši černou garderobu!

Když se chystáte doplnit svou šatnu o nový kus nábytku, který bude korespondovat s vaším vkusem a odrážet vaši stylovou osobnost, pak stojanový kovový věšák GUALAN jistě stojí za váš zájem. Jedná se totiž o unikátní výrobek, který splní náročné požadavky jak na design, tak i na praktičnost využití a funkčnost.

Klasický kovový stojanový věšák v povrchové úpravě černý matný lak

Stojanový kovový věšák GUALAN je vyroben z kovu s povrchovou úpravou v matném černém lakovaném provedení. Tento designový prvek tak dokáže značně oživit neutralní interiér vaší šatny a přitom se dokonale sladí s jakýmkoli stylem vašeho oblečení. Kovový věšák také prakticky odolává jakémukoli fyzickému opotřebení a ještě po letech nebude vykazovat známky opotřebení, vypadat bude stejně úchvatně jako v den nákupu.

Určitě vám padne do oka jeho elegantní a jednoduchý vzhled, který se hodí k jakémukoli stylu a typu interiéru.

Se závěsnými háčky ve dvou výškových úrovních, ukončenými plastovými kulatými záslepkami

Výrobce stojanový kovový věšák GUALAN vybavil praktickým závěsným systémem s háčky, které jsou situovány ve dvou výškových úrovních. Díky tomu si při použití tohoto zajímavého doplňku k uspořádání vaší šatny budete moci být jisti, že vaše oblečení bude uloženo bezpečně a pohodlně, a to v optimální výšce pro rychlou a snadnou přístupnost. Kromě toho jsou háčky ukončené plastovými kulatými záslepkami, které chrání oblečení před poškozením.

Stojanový kovový věšák GUALAN je opravdu praktickým prvkem, který se dokonale hodí jak pro věšení vaší módní kolekce, tak i pro vestavění do samostatné skříně.

Nosnost a rozměr stojanového kovového věšáku GUALAN

Výbornou zprávou pro ty z nás, kteří svou šatnu přetékají a nevědí kam s dalším oblečením, je jeho nosnost, jelikož stojanový kovový věšák GUALAN snese váhu až 10 kg. To znamená, že své oblečení si na něj rozhodně polklidíte.

Kromě toho je stojanový kovový věšák GUALAN mimořádně kompaktní a elegantní se svými rozměry (šířka x hloubka x výška) 29 x 29 x 182 cm, takže není třeba obávat se o jeho výrazný prostorový zásah v interiéru vaší šatny nebo pokoje.

Černá barva a kov jako materiál

Mezi klíčové vlastnosti stojanového kovového věšáku GUALAN patří jeho hlavní prvky jako materiál kov a barvu.. Kov jako materiál má mnoho výhod. Mimo jiné láká svými vlastnostmi jako jsou životnost, pevnost a odolnost, a prakticky žádná živná půda pro rozvoj bakterií, mikrobů nebo plísní. K tomu stojanový kovový věšák GUALAN díky své barvě reprezentuje a jako prvek dokáže transformovat jakýkoliv prostor.

Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

A nakonec, musíme zmínit, že tento perfektní doplněk šatny bude doručen v demontovaném stavu. To snad usnadní přepravu a dá vám možnost sestavit věšák podle svých představ doma v pohodlí vaší šatny. Výrobce stojanovému kovovému věšáku GUALAN navíc poskytuje záruku 24 měsíců, která zaručuje jistotu a spokojenost s vaším nákupem.

Určitě vás zajímá, kde si můžete tento kousek pořídit. Na stránkách Crosta si můžete věšák objednat a do několika dnů vás bude moci zdobit v navlas stejném designu Vaší černé šatny.