Rubriky
JILO

Sprchová zástěna Walk-in 120 cm Gun Metal – luxusní kousek pro vaši koupelnu!

Výběr sprchové zástěny může být náročným rozhodováním, zvláště pokud hledáte něco stylového, moderního a praktického zároveň. Pokud jste však našli sprchovou zástěnu, která splňuje všechny požadavky, pak vám nezbývá než si užít radost z vašeho nového koupacího pokojíčku.

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu

Tento luxusní kousek pro vaši koupelnu má reálné rozměry 117-117,8 cm, což znamená, že lze nastavit na tyto hodnoty dle montážního návodu. Její design s profily a zavětrováním v PVD Gun metal pak dává této zástěně moderní vzhled, který ozvláštní každou koupelnu.

Vlastnosti produktu

Tato sprchová zástěna walk-in se vyznačuje zcela čirou skleněnou výplní a bez dekoru. Aby se zástěnu co nejvíce minimalizovalo usazování vodního kamene a usnadnilo její čistění, je opatřena speciální povrchovou úpravou Easy Clean. Jedná se o pevný systém, který nelze otevřít a lze jej pořídit v levé i pravé orientaci. Perfektní kousek pro rušné domácnosti, kde je každá minuta na vážnosti.

Odkaz na produkt

Chcete si zakoupit dnes již ikonickou sprchovou zástěnu Walk-in 120 cm Gun Metal? Navštivte náš obchod na Brega.cz a užijte si nejlepší cenovou nabídku!

Zakončení

Věříme, že s touto zástěnou si doslova zamilujete svůj nový koupelový koutek a že koupání se stane vaším novým nejoblíbenějším rituálem. Navštivte naši stránku a zjistěte, jaké další luxusní doplňky pro vaši koupelnu si můžete pořídit. Brega.cz – vaše nejlepší volba v oblasti koupelnového vybavení a vybavení interiéru obecně.