Rubriky
JILO

Slunečník kovový 8080 – ø350- zelený: Praktický a stylový doplněk pro vaší zahradu!


Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů. Se slunečníkem se můžete ochránit před vysokými teplotami, které mohou být velmi nepříjemné při dlouhodobých aktivitách venku.

Možnost nastavení úhlu stínění

Slunečník má možnost nastavit úhel stínění, aby byl stín vždy tam, kde ho potřebujete nejvíc. To je velký přednostní bod a využijete ho určitě víckrát, než si myslíte.

Bez střapců a otevírání kličkou

Slunečník je bez střapců, takže se Vám nemusí nic uvolňovat a užívat si tak klidné posezení. Otevírání je velmi snadné a rychlé, stačí pootočit kličkou a můžete si užívat stín.

Navštivte naši stránku a objednejte si tento skvělý a praktický kovový slunečník:

Slunečník kovový 8080 – ø350- zelený

S podstavcem a rozměr

Slunečníkový podstavec je součástí výrobku, takže se nemusíte obávat nákupu dalšího doplňku. Rozměr slunečníku je ø350cm a výška slunečníku je 252cm. Slunečník je celkově velmi lehký, váží pouze 17kg.

Materiál a barva

Konstrukce slunečníku je vyrobena z kovu, což zaručuje pevnost a stabilitu. Potah slunečníku je z polyesteru o hmotnosti 160g a má krásnou zelenou barvu, která ladí s přírodou a dává slunečníku moderní vzhled.

Rozměr balení a materiál balení

Balení slunečníku má rozměry 224x33x14cm a je vyrobeno z kvalitního kartónu, který zaručuje bezpečné a rychlé doručení. Slunečník je balen tak, aby se nebyl poškozen při přepravě.

Průměr hlavní tyče a typ

Průměr hlavní tyče je 48mm a slunečník se dá koupit v typu boční (B) nebo standard (S). Vybírejte si dle Vašich preferencí a potřeb.

Slunečník kovový 8080

Věříme, že tento slunečník bude pro Vás určitě skvělou volbou. Náš tým Bestnabytek.cz si zakládá na kvalitě a spokojenosti zákazníka a právě proto nabízíme pouze nejlepší produkty.