Rubriky
JILO

Rozjasněte svůj interiér s dekorativními povlaky na polštáře

Přemýšlíte o změně vzhledu vašeho interiéru? Pokud ano, můžete zkusit jednoduchý trik s dekorativními povlaky na polštáře. Ty mohou být velmi efektivním způsobem, jak dodat vašemu domovu nový styl a barvy. Navíc, pokud vás některý z povlaků omrzí, můžete ho snadno vyměnit za nový.

Vyberte si správnou velikost polštáře

Je důležité vybrat správnou velikost polštáře, aby vše vypadalo harmonicky. Pokud máte velkou pohovku, můžete zkusit kombinovat různé velikosti polštářů. Menší polštářky mohou být umístěny na velkých, aby vytvořily zajímavý vizuální efekt. Naopak, pokud máte malou pohovku, můžete zkusit pouze větší polštáře. Záleží na vás, jaký styl chcete vytvořit a jaký dojem chcete pohledem na pohovku vytvářet.

Vyberte si barvy a vzory

Barvy a vzory jsou důležitým prvkem dekorativních polštářů. Pokud máte v místnosti jednoduchý a neutrální design, můžete zkusit vložit do interiéru nějaký kontrast pomocí polštářů s výrazným vzorem nebo barvou. Pokud máte již barevný interiér, můžete zkusit s výběrem polštářů držet se stejné barvy, nebo barvu použít jako akcent, který celý interiér rafinovaně doplní.

Zkuste kombinovat různé materiály

Pro zajímavý vzhled můžete zkusit kombinovat různé materiály. Například, pokud máte koženou sedací soupravu, můžete zkusit kombinovat s polštáři z kůže, které dodají interiéru luxusní vzhled. Na druhé straně, pokud máte klasickou textilní sedačku, můžete zkusit kombinovat s polštáři z různých materiálů, jako jsou vlna nebo flanel, aby se vytvořil zajímavý texturovaný vzhled.

Vyberte si své oblíbené dekorativní polštáře a rozjasněte svůj interiér již dnes!

Pro inspiraci se můžete podívat na náš výběr dekorativních polštářů na našem e-shopu.