Rubriky
JILO

Pouzdro na klíč s bluetooth funkcí – RUPERT (rozměry 127x83x59 mm)


Co je to pouzdro na klíč s bluetooth funkcí?

Pouzdro na klíč s bluetooth funkcí je pomůcka, která vám usnadní hledání vašich klíčů. Zapojíte ji do svého smartphonu a kdykoliv ztratíte klíče, stačí jenom zapnout aplikaci v mobilním telefonu a vyzve vás, kde byly klíče naposledy zaznamenány.

Proč zvolit pouzdro na klíč RUPERT s bluetooth funkcí?

Pouzdro na klíč RUPERT je nejen univerzálně použitelný pro všechny typy klíčů, ale i velmi užitečný pro ty, kteří často klíče ztrácí nebo na ně zapomínají. RUPERT může být také použit jako ochranné pouzdro pro vaše klíče a nejenom, díky tomu, že je vyroben z kvalitního materiálu, poskytuje velmi vysokou odolnost proti poškození.

Jak funguje pouzdro na klíč RUPERT s bluetooth funkcí?

Jakmile zapnete aplikaci v mobilním telefonu, vyzve vás k pripojení se k vašemu zařízení RUPERT. Jakmile se spojíte, můžete ovládat RUPERT pomocí aplikace v telefonu. Aplikace vám umožní sledovat polohu vašich klíčů, ale také si pamatuje poslední polohu, kde byla pouzdro naposledy zaznamenáno. Pokud si nejste jisti, kde klíče jsou, aplikace vám umožní vyslat zvukový signál a umožní vám tak jejich nalezení i v husté zástavbě.

Jaké jsou rozměry pouzdra na klíč RUPERT s bluetooth funkcí?

Pouzdro na klíč RUPERT je dostatečně velké pro všechny standardní klíče a měří 127x83x59 mm. Díky tomu, že má vzdálenost 59 mm, vám poskytuje dostatek prostoru k uložení vašich dalších položek, jako jsou klíče k domu, autu a dalších věcí.

Jaké jsou výhody pouzdra na klíč RUPERT s bluetooth funkcí?

Pouzdro na klíč RUPERT je velkou pomocí pro ty, kteří mají potíže s hledáním svých klíčů. Díky tomu, že je vyroben z kvalitního materiálu, vám poskytuje vynikající ochranu vašich klíčů před poškozením. Díky tomu, že má součást bluetooth, vám poskytuje možnost najít své klíče kdykoliv a kdekoliv, a to pomocí aplikace v mobilním telefonu.

Pokud si chcete pouzdro na klíč RUPERT s bluetooth funkcí zakoupit, můžete tak učinit na webových stránkách Srovnavacnabytku.cz.

Pouzdo na klíč RUPERT

Pouzdro na klíč RUPERT s bluetooth funkcí je dalším z řady produktů, které nám usnadňují každodenní život. Díky tomuto pouzdru budete mít vždy po ruce své klíče a budete je mít pod kontrolou. Navíc nemusíte strádat, když si nevíte rady, kde jste je zanechali. Stačí zapnout aplikaci v mobilním telefonu a RUPERT bude pracovat jako pomocník na vaší cestě k nalezení vašich klíčů.