Rubriky
JILO

Obdélníková vana Kaldewei Asymmetric Duo 190×100 cm – perfektní volba pro vaši koupelnu!


Obdélníková vana Kaldewei Asymmetric Duo 190x100 cm

O vane

Obdélníková vana Kaldewei Asymmetric Duo 190×100 cm je perfektní volbou pro vaši koupelnu. Vana je vyrobena ze smaltované oceli, což ji dělá velmi odolnou a trvanlivou. Navíc existuje možnost levé i pravé orientace vany.

Vana má povrchovou úpravu Perl-Effektem, což znamená, že voda se skutálí do odpadu a odnese s sebou veškeré nečistoty a vápenaté částice – to vše bez použití chemikálií. Díky tomu je výrazně snížena potřeba čištění a údržby, což je přínosem zejména pro vlastníky velkých koupelen, které mají náročné úklidové potřeby.

Detail vany

O balení

Obdélníková vana Kaldewei Asymmetric Duo 190×100 cm se dodává bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto doplňky si můžete dokoupit samostatně dle svých přání. Balení však obsahuje potřebné instalatérské prvky, díky kterým můžete vanu snadno a rychle nainstalovat v koupelně.

Akční cena

Obdélníková vana Kaldewei Asymmetric Duo 190×100 cm je nyní v akci za skvělou cenu – pouze 50 000 Kč s DPH. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost pořídit si kvalitní vanu za neuvěřitelně nízkou cenu!