Rubriky
JILO

Nový sprchový systém Grohe Grohtherm SmartControl s termostatickou baterií chrom 34705000


Stylový, termostatický sprchový set

Revoluční novinkou na trhu sprchových systémů je model Grohe Grohtherm SmartControl s termostatickou baterií chrom 34705000, který zaujme nejen svým moderním designem, ale především vysokou kvalitou a komfortem, který nabízí. Tento set patří do rodiny produktů SmartControl, které umožňují snadné ovládání vody a výběr z různých sprchových režimů.

Inovativní ovládání a výběr režimů

Nabídka sprchových setů s různými režimy a možnostmi ovládání vody je velmi široká, ale model Grohe Grohtherm SmartControl se vyznačuje především inovativním řešením ovládání, které zpříjemní každodenní sprchování. U tohoto modelu máte možnost přepínat mezi jednotlivými režimy proudu hlavové a ruční sprchy a dokonce je můžete kombinovat podle vašich představ. Díky tomu můžete během sprchování snadno a rychle přepínat mezi různými druhy masáží a vodních efektů.

Dva režimy proudu pro hlavovou sprchu

Nejen výběrem režimů, ale také výkonem se Grohe Grohtherm SmartControl řadí mezi špičkové modely sprchových setů. Jeho hlavová sprcha nabízí dva režimy proudu – Rain, který zajišťuje hebký proud vody, a Jet, který vám naopak poskytne silný vodní efekt.

Jednoduché čištění díky technologii SpeedClean

Při výběru sprchového setu je důležité myslet i na jeho údržbu, aby vám sloužil co nejdéle. Naštěstí model Grohe Grohtherm SmartControl má látku čistitelnosti vysokou – silikonové trysky SpeedClean značně ulehčí usušování vodního kamene, usazenin a nečistot, a jednoduše se odstraňují jedním potřením hadříkem nebo prstem.

Technologie GROHE TurboStat a SafeStop pro dokonalý komfort

Poskytovat konstantní proud vody s ideální teplotou je naprostou samozřejmostí pro tento model sprchového setu. Technologie GROHE TurboStat rychle a přesně reguluje teplotu a objem vody a rychlé reakce na jakékoli změny tlaku vody, zachovávají konstantní teplotu a průtok. Tlačítková pojistka GROHE SafeStop zabezpečuje nastavenou výkonost i ohřev vody a chrání před nechtěnými nebezpečnými výkyvy teploty – maximální teplota je nastavena na 38 °C, aby nedošlo k popálení během sprchování ani z mimořádných okolností.

Grohe Grohtherm SmartControl s termostatickou baterií chrom 34705000

Sprchový set Grohe Grohtherm SmartControl je vyroben z kvalitních materiálů vysoké kvality a disponuje širokou škálou funkcí a režimů pro maximální komfort a pohodlí při sprchování. Jeho moderní design a jednoduché ovládání vody jsou dalšími důvody, proč by se měl stát ideální volbou pro váš koupelnový interiér. Pokud tedy hledáte kvalitní a spolehlivý sprchový systém s moderním designem, Grohe Grohtherm SmartControl rozhodně nebude pokutován.

Koupit nový sprchový systém Grohe Grohtherm SmartControl s termostatickou baterií chrom 34705000 na bestnabytek.cz