Rubriky
JILO

Nové modrozelené zahradní lehátko HOUE Click II: dokonalý relax v moderním stylu

Zahradní lehátko HOUE Click II. zaujme svým moderním vzhledem, který je laděný v severském stylu.

Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku. Příjemnou vlastností je možnost polohovat lehátko do sedmi poloh a zvolit si tak sklon zádově opěrky, který vám bude nejvíce pohodlný. Lehátko je vhodné do exteriérového prostředí – skvěle se hodí například k bazénu. V sérii Click najdete také židle, křesla a podnožky, takže vaše venkovní posezení může být perfektně sladěné.

Moderní design s nádechem severského stylu

Modrozelené zahradní lehátko HOUE Click II. zaujme svým moderním vzhledem, který má nádech severského stylu. Plastové lamely v kontrastu s bambusovými područkami a kovovou podnoží tvoří perfektní kombinaci. Lehátko je luxusním doplňkem pro každou zahradu nebo venkovní prostor.

Modrozelené zahradní lehátko HOUE Click II

Pohodlný odpočinek s mnoha možnostmi nastavení

Pohodlný sedák z plastových lamel a sedm možností polohování zádové opěrky nabízí ideální prostor pro relaxaci venku. Lehátko HOUE Click II. je skvělým doplňkem k prostorem, jako jsou bazény a terasy. Jeho unikátní design dodá vaší zahradě nebo venkovnímu prostoru nádech elegance a modernosti.

Modrozelené zahradní lehátko HOUE Click II

Jednoduchá údržba

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Jakmile si pořídíte modrozelené zahradní lehátko HOUE Click II. bude pro vás agónie s čištěním minulostí. Díky jednoduchosti jeho designu a použití kvalitních materiálů je snadno udržitelné a vy čas strávený venku v přírodě budete moci plně vychutnávat.