Rubriky
JILO

Nová umyvadlová baterie Paffoni Ricordi s otočným raménkem v měděné barvě – IR161RM

Vyberte si novou umyvadlovou baterii Paffoni Ricordi v měděné barvě s otočným raménkem

Baterie Paffoni Ricordi s otočným raménkem v měděné barvě

Paffoni Ricordi IR161RM je nástěnná umyvadlová baterie v retro designu, která bude skvěle vypadat v každé koupelně. Jedná se o kohoutkovou baterii, která umožňuje otočení raménka a přizpůsobení toku vody podle potřeby.

Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů a má měděné provedení, díky čemuž se bude skvěle hodit k moderním i tradičním koupelnám. Rozteč baterie je 150 mm, což zaručuje snadnou instalaci na umyvadlo. Výška baterie je 13,4 cm a délka raménka je 20,5 cm.

Paffoni Ricordi – baterie, která bude vypadat skvěle v každé koupelně

Moderní koupelny jsou často velmi minimalistické a designové. Baterie Paffoni Ricordi v měděné barvě dokáže takovou koupelnu oživit a dodat jí na eleganci a jedinečnosti.

A pokud máte rádi tradiční a romantický styl, baterie se hodí i pro vás. Měď je teplý kov a dokáže interiéru dodat „starožitnou“ atmosféru.

Sprchová baterie Paffoni Ricordi

Jakou baterii na umyvadlo si vybrat?

Když si chystáte novou koupelnu nebo jenom dekorujete tu starou, jedním z důležitých prvků je i baterie na umyvadlo. Jakou tedy vybrat?

Záleží samozřejmě na vašem vkusu a potřebách. Pokud preferujete moderní styl, můžete si vybrat například minimalistické a čisté tvary. Ty budou hodně vkusně vypadat na umyvadle s rovnými liniemi.

Naproti tomu, pokud máte rádi romantické a tradiční interiéry, neváhejte sáhnout po baterii s vintage vzhledem a třeba i s prvky jako jsou rozety a speciální kliky.

Detail umyvadlové baterie Paffoni Ricordi

Výhodou baterie Paffoni Ricordi IR161RM je, že její design je dostatečně univerzální, takže se hodí jak do klasických, tak do moderních koupelen.

Jak správně instalovat baterii na umyvadlo

Pokud nejste zkušený s instalací baterie na umyvadlo, může se vám to zdát obtížné. Nicméně, pokud se na to dobře připravíte, zvládnete to bez větších problémů. Níže najdete základní přehled kroků, které budou k instalaci potřeba.

1. Odpojení a vypojení staré baterie ze sítě a vyčištění umyvadla.

2. Přiložení nové baterie na umyvadlo a odšroubování všech kolejnic a těles.

3. Připojení potrubí, přidání krytu na vrch baterie a odzkoušení a otestování správné montáže.

Pokud nejste jistí, že to zvládnete, neváhe