Rubriky
JILO

Moderní a pohodlná rohová sedací souprava REYA v elegantní šedé barvě


Rohová sedací souprava REYA

O soupravě

Rohová sedací souprava REYA nabízí moderní a pohodlné řešení pro vaše obývací pokoje. Jednoduché a elegantní provedení v šedé barvě bude skvěle ladit do každého interiéru.

Celkové rozměry soupravy jsou 265 x 198 x 82 cm, což ji řadí mezi středně velké sedací soupravy. Díky rohovému provedení nabízí spoustu prostoru pro celou rodinu a hosty.

Rohová sedací souprava REYA detail

Komfort

Materiál použitý k výrobě sedací soupravy REYA je velmi příjemný na omak a zároveň odolný vůči obvyklému opotřebení. Podsedák je vyplněn kvalitní polyuretanovou pěnou, která se postará o maximální pohodlí při dlouhodobém sezení.

Kromě pohodlných základních sedáků nabízí rohová sedací souprava REYA i doplněk pro nohy, který vám umožní uvolnit se, i když zrovna nechcete sedět pokrčených kolen.

Design

Design rohové sedací soupravy REYA je jednoduchý, ale zároveň velmi elegantní. Šedá barva dotváří moderní dojem a působí klidně a harmonicky. Souprava se hodí jak do moderních interiérů, tak do klasických interiérů, kde jsou oceňovány jednoduché, ale kvalitní nábytek.

Ke kompletaci vašeho obývacího pokoje můžete zakoupit navíc ještě křesla, která budou skvěle ladit s rohovou sedací soupravou REYA. Křesla jsou dostupná v stejné barvě jako sedací souprava.

Vyrobena je z prvotřídního materiálu na tělo je použitá kvalitní textilie a na nohy jsou chromové. Nakupte si rohovou sedací soupravu REYA zde.