Rubriky
JILO

Konec se trháním při zavírání! Nové WC sedátko Wenko Spa s jednoduchým zavíráním.


Konec se trháním při zavírání!

Nové WC sedátko Wenko Spa s jednoduchým zavíráním je revolucí v oblasti hygieny na toaletě. Mnoho z nás zná ten pocit, když se po použití toalety snažíme zavřít záchodové prkénko co nejtišeji, aby neprobudilo rodinu, přátele nebo sousedy. S novým WC sedátkem Wenko se vám to nebude už nikdy stávat.

Systém Easy-Close

Systém Easy-Close je geniální vynález, který omezuje partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Už se nebudete muset učit s praktikou, kdy oblékáte rukavice a pomalu a zlehka spouštíte víko dolů, aby nedošlo k hlasitému nárazu a sledům toaletního víka na podlaze. Stačí jen lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí.

WC sedátko Wenko Spa tím bourá veškerá tabu a nestydí se udělat z toalety místo úlevy a odpočinku. Proto přichází s širokou nabídkou záchodových prkének s dovolenkovými motivy, které dodají vaší toaletě tu správnou atmosféru pro uvolnění a relaxaci.

Systém Fix-Clip

Systém Fix-Clip je dalším velkým kladem tohoto WC sedátka. Díky němu lze celé sedátko jedním pohybem namontovat ale i sundat. Usnadňuje tak čištění a zlepšuje hygienu na toaletě. Dále oceníte nastavitelné rozpětí pantů, díky kterému pasuje sedátko Wenko na všechny standardní rozměry záchodové mísy.

Jak to bylo s tím odkazem? Pokud jste se po textu začali zajímat o toto WC sedátko a chtěli byste ho mít i vy, neváhejte si ho objednat na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/wc-sedatko-se-snadnym-zaviranim-wenko-spa-45-x-38-8-cm. Toto sedátko vám rozhodně ulehčí každodenní záležitosti na toaletě a zpříjemní vám návštěvy na záchodě.

WC sedátko Wenko Spa

Zavřete za sebou dveře a zůstaňte na chvíli sami se svými myšlenkami tam, kam i císařpán musel chodit pěšky. S novým WC sedátkem Wenko Spa se budete cítit pohodlně a komfortně, jak si to zasloužíte. Nezapomeňte si objednat také záchodové prkénko s dovolenkovým motivem, které vám dodá tu správnou pohodu při každé návštěvě toalety.

Závěr

Nové WC sedátko Wenko Spa s jednoduchým zavíráním je vynález, který si zaslouží pozornost každého, kdo dbá na hygienu a komfort na toaletě. Systémy Easy-Close a Fix-Clip přináší do vašeho života úlevu, na kterou jste čekali. Rozlučte se s trháním při zavírání záchodového prkénka a objednejte si ještě dnes nové WC sedátko Wenko Spa.

Hygiéna na toaletě