Rubriky
JILO

Koberec Flair Rugs Waltz – krása a kvalita v rozměru 66 x 230 cm

Jsou vám blízké elegantní geometrické vzory? To vás tento nápaditý koberec od značky Flair Rugs potěší. Svým uměleckým zpracováním vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu.

Koberec Waltz

Proč si vybrat právě tento koberec? Kromě působivého designu vás nadchne i jeho kvalita. Koberec je vyroben z kvalitního materiálu, který se postará o to, že na něm nebudete vidět žádné stopy po špinavých botách. Kromě toho je koberec velmi příjemný na dotek, takže budete mít pocit, že chodíte bosí po měkké trávě. Koberec Flair Rugs Waltz má rozměr 66 x 230 cm, takže bude perfektně pasovat do vašeho bytu.

Doporučujeme:

Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.

Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.

Protiskluzová podložka

Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti. Předejdete tak nežádoucímu poškození koberečku.

Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstřihněte nůžkami. Tím zabráníte vzniku dalších roztržek v koberci.

Nitek v koberci

Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí a prodloužíte jeho životnost.

Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí, abyste nepoškodili vlákna koberce.

Na wolku www.skvelynabytek.cz si můžete vybrat ze široké nabídky kvalitních koberců, včetně tohoto krásného kousku Flair Rugs Waltz. Objednávejte pohodlně ze svého domova a získejte tak dokonalou dekoraci pro svůj byt.

Klikněte zde a objednejte si koberec Flair Rugs Waltz