Rubriky
JILO

Jak využít prostor s úzkými šatními skříněmi?

Vybrat si správnou šatní skříň může být pro mnoho lidí výzvou. Když máte omezený prostor a úzké stěny, může být ještě těžší najít skříň, která se vejde do vašeho interiéru a zároveň splní vaše potřeby.

Změřte prostor

Než začnete vybírat šatní skříň, je důležité změřit prostor, který máte k dispozici. Tímto odkazem se dostanete na stránky specializující se na šatní skříně a příslušenství, kde si můžete najít velikost, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Vyberte si skříň s vnitřním uspořádáním

Je důležité zvážit, jaký typ oblečení budete ukládat do šatní skříně. Vyberte si skříň s vnitřním uspořádáním, které bude odpovídat vašim potřebám a umožní vám efektivně využít prostor. Pokud máte spoustu kravat nebo šperků, určitě oceníte vnitřní zásuvky a závěsné držáky, které vám pomohou udržet vše na místě a uspořádané.

Zvažte využití dveří

Pokud máte velmi omezený prostor, zvažte využití dveří. Některé šatní skříně mají vestavěné zrcadla nebo závěsné držáky na dveřích, které vám umožní ukládat věci vertikálně a využít tak prostor, který by jinak zůstal nevyužitý.

Použijte koše a zásuvky

Koše a zásuvky jsou skvělým způsobem, jak udržet věci uspořádané a usnadnit si přístup k oblečení. Pokud máte rádi boty, zvažte použití košů na boty nebo vysouvacích zásuvek, které vám umožní snadno najít správnou obuv.

Zvažte použití vysouvacích tyčí

Vysouvací tyče jsou skvělým řešením pro úzké šatní skříně. Umožňují vám ukládat oblečení na více úrovních a využít tak prostor, který by jinak zůstal nevyužitý.

Je důležité si uvědomit, že i s omezeným prostorem můžete mít šatní skříň, která je praktická a elegantní. Stačí zvážit vaše potřeby, změřit prostor a vybrat si skříň, která odpovídá vašim požadavkům.