Rubriky
JILO

Falco Komoda Tomio R9 – grafit/enigma: Elegantní designová skříň s originálním stylem


Falco Komoda Tomio R9 – grafit/enigma

Elegantní designová skříň s originálním stylem

Falco Komoda Tomio R9 je unikátní kus nábytku, který se jistě stane skvělým prvkem vašeho interiéru. Komoda s regálem Tomio je vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Její elegantní design s originálním stylem osloví všechny milovníky moderního a nadčasového designu.

Trvanlivost a odolnost proti nárazům

Všechny hrany jsou opatřeny ABS hranou, která zajistí trvanlivost a odolnost proti nárazům. Komoda je navíc vybavena dostatečným úložným prostorem, který se hodí do dětského nebo studentského pokoje. Díky svému provedení se však hodí i jako kancelářský nábytek.

Komoda v demontu

Falco Komoda Tomio R9 je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Montáž není složitá a s návodem by si s ní mohl poradit i méně zkušený domácí kutil.

Dostatek úložného prostoru

Komoda má rozměry 98,5 x 129 x 41 cm (šířka x výška x hloubka) a je vybavena regálem, který nabízí dostatek úložného prostoru pro různé věci, například knihy, učebnice nebo práci s dokumenty. Díky tomu může být skvělým pomocníkem pro řádné uspořádání vaší kanceláře nebo pokoje.

Vyberte si svoji oblíbenou kombinaci

Komoda je k dispozici ve dvou barevných kombinacích. Grafitový korpus a enigma dveře vysoké lesku dělají z této skříně stěžejní prvek moderního interiéru. Vyberte si styl, který se nejlépe hodí k vašemu vkusu a požadavkům.

Falco Komoda Tomio R9 - grafit/enigma

Závěr

Falco Komoda Tomio R9 – grafit/enigma je skříň s originálním stylem, která nabízí dostatek úložného prostoru a je navíc vyráběna z vysoce kvalitních materiálů. Je ideální pro dětský nebo studentský pokoj, ale dá se také použít jako kancelářský nábytek. Vyberte si svoji oblíbenou barevnou kombinaci a udělejte z této komody stěžejní prvek vašeho moderního interiéru.

Zajímá vás více informací o Falco Komoda Tomio R9? Klikněte zde