Rubriky
JILO

Dětská postel s úložným prostorem Kocot kids Victor II v bílé barvě – varianta 80×180 cm, bez matrace

Tuto postel vaše děti můžou využívat i jako gauč, když budou mít například návštěvu svých kamarádu.

Postel Victor vyrobená z ušlechtilého dubového dřeva a svěží bílé je v souladu s trendy skandinávského stylu. Přirozenost prvků umožňuje vytvořit moderní a funkční dětský pokoj. Jeho originální struktura a jedinečná barva činí každý kus nábytku jedinečným.

Postel Kocot kids Victor II

Praktický úložný prostor

Postel Victor má prostornou zásuvku, která umožňuje využít nábytek jako místo pro uložení věcí každodenní potřeby. Pro dodatečnou bezpečnost a ochranu jsme použili dubové lakované zábradlí obklopující nábytek.

Úložný prostor v posteli Kocot kids Victor II

Kvalitní materiály

Základním materiálem postele je certifikovaná 18mm laminovaná dřevotříska s bílou povrchovou úpravou. Pro intuitivní a pohodlné sestavení je přiložen obrázkový návod.

Rozměry a nosnost

Postel Kocot kids Victor II má spací plochu o rozměrech 180×80 cm, délku 190 cm, šířku 84 cm a výšku 65 cm. Nosnost postele je 100 kg.

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový nábytek pro dětský pokoj, pak je postel Kocot kids Victor II tou správnou volbou. Kromě úložného prostoru nabízí také možnost použití jako gauč a skvěle zapadne do moderně zařízených interiérů. Do svého dětského pokoje si ji můžete objednat z našeho e-shopu.