Rubriky
JILO

Červená lakovaná komoda Tenzo Malibu – praktický a stylový kousek do vašeho interiéru


Nadčasový design

Komoda Malibu značky Tenzo čerpá inspiraci z dob amerických 50. a 60. let, kdy se zrodila svoboda a sebevyjádření. Švédský designer Rutger Andersson touto nápaditou kolekcí umožňuje i vám se vyjádřit a vnést do svého domova eleganci kombinace retra a moderny.

Rozmanitý výběr

Osvěžte svůj interiér s kolekcí Malibu, která do něj zanese osobitost a radostnou atmosféru. Na výběr máte z několika rozmanitých barev i volbu rozměru a úložného prostoru vyhovujícímu vašim potřebám.

Odkaz na produkt

Výrobce nabízí červenou lakovanou komodu Tenzo Malibu o rozměrech 86×41 cm se třemi úložnými prostory. Pokud vás zaujala, můžete si ji zakoupit zde.

Stylový kousek do interiéru

Červená lakovaná komoda Tenzo Malibu není jen praktickým úložným prostorem, ale zároveň krásným a stylovým kouskem do vašeho interiéru. Díky svému nadčasovému designu a rozmanitým možnostem barev a rozměrů ji můžete snadno začlenit do různých stylů obytných prostorů. Může sloužit jako efektní doplněk k modernímu nábytku či jako kontrast ke klasickému prostředí. Ať už ji umístíte do ložnice, obývacího pokoje či chodby, vždy bude skvěle vypadat.

Zázemí pro vaše věci

Červená lakovaná komoda Tenzo Malibu je nejen krásná, ale také velmi praktická. Díky třem úložným prostorům a dostatečnému množství místa na vrchní desce můžete skladovat a uložit širokou škálu věcí. Verze s výškou 86 cm se hodí pro menší prostory, kde je potřeba ušetřit na místě, zatímco větší verze o výšce 109 cm nabízí více úložného prostoru pro ty, kteří mají více věcí k uložení.

Červená lakovaná komoda Tenzo Malibu