Rubriky
JILO

Černý froté ručník California – luxusní koupelový doplněk


O ručníku California

Ručník California je velmi oblíbeným koupelnovým doplňkem, který se těší velkému zájmu zákazníků. Větší rozměry (50x100cm) umožňují pohodlně utřít celé tělo pomocí jednoho ručníku. Tento ručník je vyroben z vysoce kvalitního, příjemného a velmi savého bavlněného froté v elegantní černé barvě. Kůže je díky tomuto ručníku dokonale hýčkána každý den.

Ručník California je ideální volbou pro všechny náročné zákazníky, kteří oceňují luxus a kvalitu. Díky svým vlastnostem se hodí nejen pro domácí použití, ale i do hotelů a wellness center.

Vlastnosti ručníku California

Ručník California má následující vlastnosti:

  • vyroben z kvalitního bavlněného froté
  • velmi savý
  • barva: černá
  • rozměry: 50×100 cm
  • vhodný pro domácí použití i do hotelů nebo wellness center

Tento ručník doporučujeme prát při nízkých teplotách a sušit bez aviváže. Tím si uchová své kvality a delší životnost. Pokud si tento ručník pořídíte naší nabídky, máte nyní jedinečnou možnost získat luxus za velmi výhodnou cenu.

Závěr

Vložili jsme do naší nabídky velmi kvalitní a luxusní ručník California, který Vám umožní si každý den užívat radost z perfektně vykoupené kůže. Tento ručník je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a luxusní koupelnový doplněk.

Koupit ručník California nyní

Ručník California