Rubriky
JILO

Béžová sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo – luxusní nábytek pro váš prostor“ (s důrazem na pravý roh)


Béžová sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo – luxusní nábytek pro váš prostor

Sametové pohodlí pro celou rodinu

Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl. Na potah této pohovky byla tedy použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru.

Odolnost proti tekutinám

Technika Liquid Blocked použitá na tkanině znesnadňuje vstřebávání tekutin, tedy způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky. Tento fakt oceníte při nečekané nehodě, která se může stát v každé domácnosti.

Dokonalá pohodlnost

Rohová pohovka Milo Casa Santo je navržena tak, aby poskytla maximální pohodlí svým uživatelům. V případě potřeby je možné rohovou část pohovky rozložit a tím získat přistýlku pro hosty. Naopak, když se budete chtít pohodlněji posadit nebo si lehnout a relaxovat, můžete polštářky přeskládat a vytvořit si tak optimální podporu pro svou páteř.

Prostorný úložný prostor

Součástí této pohovky je i praktický úložný prostor, který je skryt pod sedáky. Rozměry úložného boxu jsou 135 x 64 x 14 cm, což znamená, že se tam vejde mnoho věcí, které potřebujete mít stále po ruce, ale přitom by je bylo vhodné ukrýt z dohledu hostů nebo náhodných kolemjdoucích.

Krásné doplňky pro váš interiér

Součástí jsou také 2 dekorační polštářky o rozměru 54 x 16 x 16 cm, které perfektně ladí s celkovým designem pohovky. Tento luxusní kousek nábytku je určen pro ty, kteří hledají dokonalé spojení designu, kvality a pohodlí. Uvedený odkaz https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/bezova-sametova-rozkladaci-rohova-pohovka-milo-casa-santo-pravy-roh vám umožní porovnat tento produkt s dalšími a snáze si vybrat ten ideální.