Rubriky
JILO

ASIR Konferenční stolek POLY s černým mramorem


ASIR Konferenční stolek POLY: Zajímavý prvek do vašeho interiéru

ASIR Konferenční stolek POLY je moderním kouskem nábytku, který zaujme hned při prvním pohledu. Jeho kombinace kovového rámu a mramorového dekoru jej dělají unikátním vzhledem, který se hodí jak do moderních, tak do klasických interiérů.

Stabilita a kompaktní rozměry

Díky kompaktním rozměrům (75 x 75 x 43 cm) je tento konferenční stolek velmi praktický a snadno se s ním manipuluje. Přestože je to však menší nábytek, jeho kovový rám zajišťuje skvělou stabilitu, takže se nemusíte bát, že by se stolek převrátil nebo nějakým způsobem ohrozil.

Využitelnost v různých interiérech

Jeho vzhled ho dělá univerzálním kusem nábytku, který se hodí do každého interiéru. Umí se dobře zapojit do minimalistického industriálního stylu, ale stejně tak klasicky laděnému bytu dodá svoji moderní příměs. Konferenční stolek Polo je také skvělým zpestřením kancelářského prostředí, kde se stane nejen praktickým, ale i designovým prvkem.

Pokud se Vám tento konferenční stolek zalíbil, můžete si jej objednat na stránkách našeho e-shopu Asir Konferenční stolek POLY s černým mramorem.

Konstrukce a použité materiály

Stůl je vyroben z kvalitní dřevotřísky a kovového rámu. Kovový rám dává stolu stabilitu, ale současně mu dodává i průmyslový a moderní vzhled. Díky této kombinaci materiálů se stůl nejen skvěle vyjímá, ale je i odolný a trvanlivý.

Pokud hledáte nábytek, který budete moci využít jak ve svém bytě, tak i v kancelářském prostředí, je ASIR Konferenční stolek POLY tou pravou volbou. Užijete si s ním nejen praktické využití, ale i velmi příjemnou estetiku.